STYLIZACJA DŁONI I STOP

Zadbane dłonie to wizytówka każdego z Nas. Odpowiednio dobrana pielegnacja  oraz starannie wykonana stylizacja pozwolą sprawic, ze Twoje dłonie bedą zawsze schludne i eleganckie.

Manicure klasyczny

To zabieg podczas, którego nadawany jest paznokciom odpowiedni kształt i wyrównywana jest ich długość.

Delikatnie odsuwane są skórki, a w razie potrzeby wycinane cążkami.

Manicure japoński

To metoda pielęgnacji paznokci, która polega na ich intensywnym odżywianiu i polerowaniu. W przeciwieństwie do innych metod stylizacji paznokci, manicure japoński wyklucza stosowanie jakichkolwiek lakierów i ozdób.
Zabieg wzmacnia płytkę paznokcia oraz nadaje jej piękny połysk.

Na płytkę paznokcia nakładane są substancję, które zawierają: witaminę A+E, keratyne, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Manicure japoński polecany jest głównie dla osób z posiadającym łamliwe i kruche paznokcie. Zabieg ten mogą wykonywać Panie, a także i Panowie.

Manicure hybrydowy

Jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, skierowany do kobiet, które cenią sobie naturalność oraz długotrwały efekt na paznokciach. Największą zaletą jest trwałość utrzymująca się 2 tygodnie. Zabieg jest mniej inwazyjny w porównaniu do stylizacji żelowej bądź akrylowej.

 

STYLIZACJA ŻELOWA

Polecana głównie dla Pań, które nie posiadają mocnych paznokci lub styl życia nie pozwala na utrzymanie ich w dobrej kondycji. Zabieg opiera się na opracowaniu paznokcia: odsunięciu skórek przy pomocy frezarki, skróceniu, a także zmatowieniu płytki paznokcia. Następnie umieszczany jest szablon pod brzegiem paznokcia i przedłużany jest on masą żelową. Po wykonaniu powyższych czynności następuje opracowanie paznokcia oraz pełna stylizacja paznokci malujemy na dowolny kolor wybrany przez klienta. Po wykonaniu pełnej stylizacji paznokcie stają się mocniejsze i bardziej odporne na wszelkie uderzenia. Zabieg potarzany jest co 3-4 tygodnie w zależności od szybkości wzrostu paznokcia.

AKRYLOŻEL

Polecany dla Pań, których stylizacja dłoni jest narażona na wiele czynników zewnętrznych. Długotrwała nieinwazyjna metoda przedłużenia płytki paznokcia, czas trwałości stylizacji 3-4 tyg.

Pedicure klasyczny

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. W efekcie końcowym zabiegu stopy wyglądają estetycznie. Zabieg rozpoczyna się moczeniem stóp następnie przy pomocy frezarki usuwany jest zrogowaciały naskórek. Dalszą czynnością jest opracowanie paznokcia.

Na koniec wykonywany jest peeling, który delikatnie złuszcza. Tak przygotowane stopy pokrywane są klasycznym lakierem.

Pedicure japoński

To metoda pielęgnacji paznokci, która polega na ich intensywnym odżywianiu i polerowaniu.
Zabieg wzmacnia płytkę paznokcia oraz nadaje jej piękny połysk.

Na płytkę paznokcia nakładane są substancję, które zawierają: witaminę A+E, keratyne, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Pedicure japoński polecany jest głównie dla osób z posiadającym łamliwe i kruche paznokcie. Dokładnie i starannie opracowana jest cała stopa. Nadmiar zrogowaconego naskórka zostaje usunięty. Zabieg ten mogą wykonywać Panie, a także i Panowie.

Pedicure SPA

Zabieg przeznaczony dla Pań, a także Panów, którzy cenią sobie zadbane i pięknie wyglądające stopy. Polecany szczególnie dla osób z suchą, łuszczącą się i szorstką skórą.

Pedicure SPA jest zabiegiem kojąco-relaksującym. Główną zaletą zabiegu jest wzbogacona pielęgnacja stóp. Obejmuje usunięcie zrogowaceń i zgrubień, modelowanie paznokci oraz głębokie nawilżanie
i masaż. Zaleca się 1 zabieg co 4-6 tygodni

Przeciwwskazania:
drożdżyce, grzybice, brodawki, stany zapalne, ropne i alergiczne skóry, świeże blizny,
pęknięcia naskórka między palcami, niezagojone rany,