SPA

Ucieczka od codzienności… Masaże i rytuały wykonywane w Tkalni Urody dają relaks, ukojenie i wyciszenie. To czas tylko dla Ciebie…

Stress Less

Niech to będzie ucieczka od stresu i pośpiechu codzienności. Delikatne drobinki peelingu zanurzone w oleju migdałowym delikatnie ale skutecznie usuwają martwe komórki naskórka.

Rozluźniający masaż całego ciała wykonany na odżywczym maśle przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki to doskonałe dopełnienie zabiegu po którym skóra jest miękka, jedwabista a umysł zrelaksowany.

Lomi-lomi

 Intensywny masaż hawajski. Rozluźnia mięśnie, relaksuje oraz poprawia krążenie. Dźwięki muzyki wprowadzają do strefy relaksu i wypoczynku od codziennego pędu życia. Charakterystyczne dla Lomi Lomi są ruchy taneczne oraz masowanie przedramionami co w połączeniu tworzy harmonie oraz ład. Oczyszczenie ciała drobinami peelingu to idealne przygotowanie skóry do kluczowego momentu zabiegu czyli masażu lomi-lomi.

Czekoladowy sen

Czekoladowy sen Zmysły biorą górę…Zapach czekolady, dźwięk relaksacyjnej muzyki, migotanie świec to wszystko buduje magię zabiegu. Aromat czekolady zaczyna się tuż po przekroczeniu progu gabinetu Tkalni Urody. Peelingujące ciało drobinki, czekoladowego peelingu idealnie przygotowują ciało i zmysły na kolejny etap…Maska czekoladowa  z nutą pomarańczy  otuli całe ciało przynosząc nawilżenie, odżywienie. Zakończenie zabiegu to relaksacyjny masaż całego ciała.

Cztery pory roku

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami…inne zapachy, inne nastroje… Wiosną oczekujemy energii, latem orzeźwienia, jesienią coś na poprawę humoru zaś zima to pora na rozgrzanie. Rytuał na ciało cztery pory roku zakłada zasadę trzech kroków

oczyszczenie skóry – peeling ciała

odżywienie – maska odżywczo na całe ciało 

relaks – masaż całego ciała

Zabieg zmienia się w każdej porze roku. Inne nuty zapachowe użytych peelingów, masła i olejków sprawiają że nigdy się nie nudzi chwila relaksu w Tkalni Urody.

BIO Wellness

To masaż woskiem aromatycznej świecy. Jest to rewelacyjny sposób na odprężenie i relaks. Polecany przede wszystkim kobietom zmęczonym, które borykają się ze stresem i chcących   zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawienia kondycji skóry ciała.

Masaż BIO Wellness ma charakter rytualny. Intensywny zapach, ciepły blask świec oraz relaksacyjna, odprężająca muzyka sprawią, że każdy poczuje się zrelaksowany i szczęśliwy. Masaż gorącą świecą dostarcza ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.

Masaż wykonywany przy użyciu świecy ma wiele zalet. Do głównych możemy zaliczyć, nawilżenie, odżywienie. Skóra staje się bardziej elastyczna, miękka w dotyku, gładka i otulona przyjemnym zapachem. 

Masaż kalifornijski

Jest to niebywale przyjemny i bardzo głęboki masaż kręgosłupa i całego ciała.

Pozwala na dokładne i precyzyjne rozluźnienie poszczególnych mięśni co przyczynia się do całkowitego ukojenia nerwów, dając pełen relaks. Podczas masażu wykorzystywane są naturalne olejki, które pozytywnie wpływają na zmysły węchu i dotyku. Masaż kalifornijski  szczególnie polecany jest dla osób doświadczającym napięcia w odcinku szyjnym, karku, a także w odcinku lędźwiowym.

Masaż ciała gorącą czekoladą

To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zabieg odpręża i relaksuje.

Pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie. Czekolada wykorzystywana podczas zabiegu działa mocno odprężająco i regenerująco. Powoduje  to poprawę krążenia krwi, a także przedwczesnemu starzeniu się organizmu dzięki zawartym w czekoladzie bogatym składnikom: witaminy z grupy B, witaminę A i E, a także magnez.

Klasyczny masaż z aromaterapią

To masaż w którym wykorzystuje się olejki eteryczne. Masaż uznawany jest za jeden z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Masaż z aromaterapią działa odprężająco oraz redukuje napięcie psychiczne. Pozwala na prawdziwe rozluźnienie i wyciszenie organizmu. Polecany jest dla wszystkich osób borykających się ze stresem i  przepracowaniem.

Klasyczny masaż ciepłym olejkiem

Profesjonalnie wykonany masaż ciepłym olejkiem ma nie tylko działanie wyciszające, czy antystresowe, ale także lecznicze. Masaż klasyczny jest najbardziej popularnym masażem, który może być stosowany u każdego, niezależnie od wieku. Jest całkowicie bezpieczny, może być stosowany zarówno u kobiet ciężarnych.

Wpływ masażu klasycznego:

działanie przeciwbólowe,

poprawia przepływ krwi i limfy w organizmie,

poprawia jędrność,

usprawnia pracę układu limfatycznego

Masaż dla dwojga

Wspólna chwila relaksu… Spędź ten czas z ukochaną osobą – partnerem, przyjaciółką, siostrą. 

Przypływ energii, odprężenie to tylko nie liczne korzyści płynące z masażu dla dwojga. Zabierz ze sobą bliską osobę i przekonaj się o sile płynącej z zabiegu.

Wspólny gabinet, blask świec, dźwięki relaksacyjnej muzyki towarzyszy podczas masażu dla dwojga wykonywanego w Tkalni Urody.

Masaż dla dwojga jest idealnym pomysłem na spędzenie wieczoru walentynkowego,  prezentem dla nowożeńców, niespodzianką dla drugiej osoby.

Masaż stóp z refleksologią

Masaż stóp z refleksologią to połączeniu relaksu i efektu terapeutycznego. Na naszych stopach znajdują się liczne zakończenia nerwowe odpowiadające określonym częścią naszego ciała. Ucisk punktów działa stymulująco nie tylko na same stopy, ale również na cały organizm. Terapeutyczny masaż stóp z refleksologią przynosi korzyści ze stony układy kostnego, krążenia, trawienia.  Idealna metoda dla zmęczonych, ciężkich stóp.

Masaż twarzy

Profesjonalny masaż twarzy przeprowadzany jest zgodnie z przebiegiem mięśni i  naczyń limfatycznych. Masaż twarzy, szyi i dekoltu, doskonale poprawi koloryt i stan skóry twarzy.

Wpływa na skuteczne usunięcie objaw zmęczenia, działa kojąco na mięśnie, poprawia jędrność skóry oraz zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek.

Peeling ciała

Jeśli szukasz rozwiązania na przyjemne pozbycie się martwego naskórka, warto wykonać profesjonalny masaż pilingujący ciało. Podczas zabiegu zostanie usunięty nie tylko obumarły naskórek, a także poprawi się krążenie kwi w organizmie.